Meteen naar de inhoud

The Rousers & Straight on Stage

Back in the game!

De 5-koppige coverband formatie The Rousers gaat voor een keiharde touchdown en staan op zaterdag 16 september op ons grote podium. Afwisselend met Straight on Stage op het kleine podium.

Deze unieke band brengt de USA-sfeer mee op tour door Nederland: een muzikaal spektakel wrapped in een geheel Amerikaans thema.Expect a mindblowing show van ruim 2 uur in totale extase: explosieve medleys worden afgewisseld met verrassende acts afgeblust met indrukwekkende Special FX. De game bestaat of course niet alleen uit gas geven. Stevige, populaire songs worden afgewisseld door meezingers met intieme kippenvelmomenten. Get ready for kick off.. Make Live Music Great Again!

THE MULTIVERSE OF CLASSIC ROCK

Wij nemen je terug naar the good old days met de vetste classic-rock hits. Een show vol energie en passie brengt jou een explosieve avond. Hierbij worden de grootste klassiekers teruggebracht met schreeuwende gitaarsolo’s, jankende orgelpartijen en onverstaanbare zangteksten.

Kan het nog gekker? Jazeker! Gewapend met de ervaring van meer dan honderd shows heeft ‘S.O.S.’ de kracht om zijn shows keer op keer uniek en memorabel te maken. Het publiek mee laten zingen, dansen, playbacken en (natuurlijk) drinken zijn wetten die vasstaan in de reglementen van Straight on Stage.

Iedere menigte, van kleine zaal tot groots festival, nemen ze mee terug naar de jaren vijftig tot en met negentig. In een driedelig pak (zonnebril meegerekend) zullen de mannen elke show streven naar het volbrengen van hun missie: Bringing back the music from yonder years. Because memories are the fuel for happiness and joyfulness. Join our cause!

  Entree € 12,50.                                                  

LET OP!!! Dit jaar kun je ook pinnen bij beide kassa’s in het kassahokje.